Informacje o Szkole Podstawowej Niepublicznej nr 39 w Pruszkowie

Od 1991 r Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 39 w Pruszkowie to miejsce stworzone z myślą o nowoczesnej edukacji dzieci i młodzieży. Dbamy nie tylko o wysoki standard nauczania, ale również przygotowujemy młodych ludzi do aktywnego współżycia społecznego. Zapewniamy kameralne warunki zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną i opiekuńczą. Stawiamy na indywidualny rozwój dziecka, organizując bogaty zestaw zajęć dodatkowych.
Nasi uczniowie korzystają z zajęć z native speakerami, którzy wspomagają ich w nauce języka angielskiego. Oferujemy również lekcje z języka francuskiego.
Zapewniamy zajęcia sportowe na pływalni i w nowoczesnych obiektach rekreacyjnych. Dbamy o ogólny rozwój fizyczny naszych podopiecznych, oferując im najlepsze warunki aktywności.
Nasi uczniowie wyjeżdżają na wycieczki oraz korzystają z programu „Zielona Szkoła”, gdzie uzupełniają wiedzę oraz zapoznają się z informacjami o środowisku naturalnym.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą edukacyjną i wychowawczą.

budynek szkoły podstawowej

Przydatne informacje